KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 3674212
nr 367 4212
Teckning
sign. "Häst" 33x27
Utrop:
100 kr
måndag 4 juli 2005
Signe Persson-Melin (f. 1925)
Teckning
nr 367 4212
Teckning
sign. "Häst" 33x27
Utrop: | 100 kr |
måndag 4 juli 2005 |
Signe Persson-Melin (f. 1925)